עיצוב הזמנות לחינה

עיצוב הזמנה לאירוע זהו תהליך חשוב מאוד, לכן הלקוחות יחד איתי חושבים על מה האירוע צריך לשדר. צבעים כהים ומראה יותר אלמגנטי או צבעים בהירים ומראה יותר קליל.
אשמח לקחת חלק באירוע המיוחד שלכם ולעזור לעצב אותו מכל בחינה, כולל עיצוב הזמנה לחינה ולחתונה, מיתוג שולחן, עיצוב אריזה למתנה, עיצוב למסיבת רווקותעיצוב סטורי וידאו, עיצוב הזמנה לבר מצווה עיצוב הזמנה לבת מצווה, SAVE THE DATE ועוד המון אפשרויות.

*יש אפשרות לרכוש רק את הגרפיקה ואפשר גם להדפיס בתוספת תשלום.

איך לבחור עיצוב לאירוע?
בין כל הארגונים הגדולים: הדיג'יי, האוכל והאלכוהול, אתם רוצים גם עיצוב מושלם. כבר מרגע ההזמנה האורחים מקבלים תחושה מסוימת כלפי האירוע, היא מגיעה הרבה לפני היום הגדול. הוויז'ואל מדבר ומשפיע, את זה אתם יודעים אבל יחד עם זאת יש כל כך הרבה דברים מסביב לסדר. הלקוחות שלי מגיעים אליי על מנת לטפל בכל עניין העיצוב לאירועים. בתחום הזה נכנסים כל אלו: מיתוג אירועים, הזמנות לחתונה, עיצוב הזמנת חתונה, הזמנה דיגיטלית, ואפילו עיצוב סרטון הזמנה מרגש ובלתי נשכח לאירוע – לאלו שממש רוצים לעורר חוויה החל מהרגע הראשון. סרטון הזמנה לסטורי הופך לנפוץ יותר ויותר, ובצדק! – גם אותו מעצבים אצלי בסטודיו.

למה אני אומרת "מעצבים"? כי אתם שותפים מלאים לתהליך, למרות שאני דואגת לעיצוב. אני מעצבת בהתאם לטעם, לאופי, ולסגנון של הלקוחות שלי – גם אם הם בעצמם לא יודעים להגדיר מה הוא. אני שואלת את השאלות הנכונות כדי לספק תוצר מדויק ומושלם עבורכם, אתם רק צריכים להגיע פתוחים ונינוחים. אני עושה עיצוב אישי לפי מה שהלקוח או הלקוחה רוצה, ולא הולכת על בחירה מעיצובים קיימים שלי. כשמגיעים אליי לסטודיו אין צורך לדאוג לרעיונות לעיצוב – אני מובילה אתכם לכיוון המתאים.
איך משלבים פן יצירתי ומגניב בהזמנה פשוטה? יש כל מיני דרכים להתאים את האירוע למה שקורה היום, בעולם שבו הזמנה פיזית לחתונה מרגישה קצת מיותרת לצעירים. למשל הזמנה לחתונה אפשר להפוך לסטורי שמעלים לכל החברים הקרובים שמוזמנים, אפשר לעצב תפריט במיוחד לאירוע, מספרי שולחנות, סטיקרים לווסאטאפ ואפילו חבקי סכו"ם.

למה כדאי לעשות חבילת מיתוג ולא להישאר רק בעיצוב לווטסאפ או סטורי? כי ככל שהאירוע יהיה ממותג בצורה אחידה, הוא יהיה יותר זכיר ויצור חוויה רגשית חזקה יותר. חבילת המיתוג מיועדת למי שרוצה לקחת את האירוע צעד אחד מעבר לבייסיק, מי שרוצה ליצור תחושה של מחשבה מעבר ואווירה של יוקרה, בהשקעה יחסית קטנה. דוגמה קלאסית למיתוג נכון היא כשמבקרים מצליחים להגיע בקלות לאירוע, כי הם רואים שלט שמעוצב בדיוק כמו ההזמנה. שדרוג לחבילת המיתוג עושה נעים בעין לאורחים, משפרת פלאים את הסטיילינג, משדרגת את התמונות וכל תוצרי הצילום, והכי חשוב: היא נותנת לכם את האפשרות להכניס פן אישי שלכם לתוך האירוע.

עיצוב סטורי לחינה

לפרטים על החבילה או על עיצוב פריטים שאתם אוהבים לאירוע הבא שלכם השאירו לי פרטים כאן